Піддон Excellent Forma Compact X прямокутний білий 120x80x11см BREX.1403.120.080.WHC

- В наявності
- Код: 154667421
13 359 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відмінний Forma Compact X Прямокутний піддон білий 120x80x11см BREX.1403.120.080.WHC. Піддон Forma Compact X виготовлений з міцного, гігієнічного матеріалу зі структурою LavexSlate. Піддон дуже міцний, гігієнічний, а структурна поверхня забезпечує відмінне зчеплення. Високий поріг (110 мм) чітко визначає простір для купання і захищає підлогу від розбризкування, що економить час на прибирання після довгих, розслаблюючих душів. Стримана модель душового піддону Forma Compact X та структурна поверхня - це відмінний вибір для тих, хто...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 cm мм |
| Глибина | 4 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | FORMA COMPACT X |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 13 359 ₴



