Мийка Deante Blur 80x40 CQBSU8S

- В наявності
- Код: 178759733
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Умивальник гранітний накладний - з маскою Blur сірий метал CQB_SU8S. Опис предмета. Естетичний умивальник гранітний створений з композиту граніту з унікальними властивостями, які оцінять не лише любителі природи. Характеризується стійкістю до ударів, знебарвлення, високої температури та термічного шоку. Спеціальне гідрофобне покриття полегшує щоденне прибирання. Умивальник накладний може бути встановлений безпосередньо на стільниці. Дуже добре поєднується з поверхнями, виконаними з дерева, каменю або сталі. Модель була оснащена спеціально розробленою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 120 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | CQB SU8S |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 12 060 ₴



