Мийка Deante Arnika 60x40 106919

- В наявності
- Код: 185178897
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Властивості: Матеріал: граніт. Без переливу: Так. Обробка: алебастр. Довжина [мм]: 605. Гідрофобність: Так. Висота [мм]: 135. Спосіб монтажу: стільникова/ставна. Ширина [мм]: 405. Антибактеріальність: Так. Глибина [мм]: 100. Підфрезовані отвори під змішувач: 1. Найважливіша інформація. У пропозиції спеціальний засіб безпечний для очищуваних поверхонь. Граніт, збагачений іонами срібла, надає антисептичні властивості. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного шоку. Гранітна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 13,5 см мм |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Мoдель | CQA AU6S |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Матова |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60,5 см мм |
- Ціна: 12 060 ₴



