Мийка Elita Nomia 50x39 керамічна Fume Matt 146051

- В наявності
- Код: 136405830
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Умивальник Настільний Nomia Бежевий Мат. Елегантний настільний умивальник Elita Nomia кольору fume matte забезпечує довговічність і стійкість до подряпин. Кераміка високої якості для сучасної ванної кімнати. Розміри. Ширина (см): 50. Висота (см): 13. Глибина (см): 39. Технічні дані. Матеріал: Кераміка. Обробка: Мат. Колір: Fume. Код кольору: NCS S 7020-R70B. Подаруйте своїй ванній кімнаті трохи розкоші та сучасного дизайну з настільним умивальником Elita Nomia Fume Mat. Уявіть ранок, коли ви миєте обличчя в витонченій обстановці, де кожна деталь має значення. Скомпонуйте своє...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 см мм |
| Глибина | 39 см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Nomia |
| Отвір під змішувач | Без отвору |
| Оздоблення | Матовий |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 12 323 ₴










