Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Sharper 80x120x4,5 3S.S1P-80120

- В наявності
- Код: 108634798
11 233 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний душовий піддон Sharper 80x120 Schedpol Schedline, білий. Форма: прямокутна. Матеріал: санітарний акрил. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Висота: 4,5см. Глибина: 2,5см. УВАГА! Душовий піддон продається без сифона, сумісні сифони: SDBD40WC, SDBD40WB, SDB90PB, SDB90V. Серія Sharper належить до найбільш класичних душових піддонів, натхненних природою, виготовлених за технологією Standard plus. Низька висота, всього 4,5 см, дозволяє його встановлення безпосередньо на підлозі, забезпечуючи безперешкодний доступ до душу, а також...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Sharper |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 11 233 ₴



