Душова кабіна без піддону Rea Punto 80x80 REAK0863

- В наявності
- Код: 111696016
11 535 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Punto 80x80 REAK0863. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, пропонуючи. зручність. ,. функціональність. та. естетику. Завдяки ним щоденна гігієна стає не лише швидшою, але й більш комфортною. Вибір відповідної душової кабіни, такої як модель. Rea Punto 80x80 REAK0863. , це ключовий крок в оформленні простору ванної кімнати. Варто звернути увагу на різноманітність доступних типів, матеріалів і функцій, які можуть суттєво вплинути на щоденне використання. Функціональність і естетика. Душова кабіна. Rea Punto 80x80 REAK0863. з розмірами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Punto |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 11 535 ₴




