Душова кабіна Rea Aero чорна матова 100см Reak6596

- В наявності
- Код: 94748595
12 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Aero Black Mat 100Cm (Reak6596). Душова стінка AERO. від Rea. це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Завдяки елегантному вигляду та практичним рішенням, модель чудово впишеться в будь-яку ванну кімнату, пропонуючи комфорт і зручність під час щоденних ритуалів. Матеріали та оздоблення. Модель. AERO. виконана з. високоякісного загартованого скла. товщиною. 8 мм. , що забезпечує не лише. безпеку. , але й. довговічність. Матове оздоблення скла надає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Aero |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 12 519 ₴




