Душова кабіна без піддону Laveo Desna 90x90 JKD796Z

- В наявності
- Код: 182909358
14 803 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAVEO Desna - душова кабіна півкругла 90x90 см. Laveo. Душові кабіни Desna є незамінним елементом у сучасних інтер'єрах ванних кімнат. Вони не тільки є високофункціональними, але й мають істотний вплив на естетику інтер'єру, надаючи йому сучасний і охайний вигляд. До колекції Laveo приєдналися півкруглі кабіни та квадратні кабіни розміром 80x80 см та 90x90 см. Півкругла кабіна є відмінним вибором для тих, хто намагається оптимально використати доступний простір у ванній кімнаті. Завдяки своїй округлій формі, ця кабіна чудово вписується навіть у невеликі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Bresso |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 803 ₴






