Мийка Comad Go 120D 121см GO120D

- В наявності
- Код: 132517849
12 782 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Comad Go 120D 121Cm. Умивальники є невід'ємним елементом кожної ванної кімнати, впливаючи як на її естетику, так і на функціональність. Вибір відповідної моделі умивальника може значно покращити комфорт щоденного використання. Доступні на ринку умивальники відрізняються формою, розміром, матеріалом та способом монтажу. Варто звернути увагу на ці аспекти, щоб підібрати продукт, ідеально пристосований до своїх потреб. Сучасний дизайн і оптимальні розміри. Умивальник Comad Go 120D 121Cm. - це сучасний продукт прямокутної форми, який чудово впишеться в різноманітні стилі інтер'єру...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Go |
| Отвір для батареї | З отвором |
| Перелив | З переливом |
| Способ монтажа | Вбудований |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 121 см мм |
- Ціна: 12 782 ₴



