Піддон Schedpol Schedline Collection Sharper 80x80x4,5 3S.S1O-8080

- В наявності
- Код: 108634822
11 535 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SHARPER - це цікава лінія, яка належить до найбільш класичних піддонів, натхненних природою, виготовлених за технологією Standard plus. Низька висота, що становить всього 4,5 см, дозволяє його встановлення безпосередньо на підлозі, забезпечуючи безперешкодний доступ до душу, а також легкий і швидкий монтаж. Модель доступна в 4 формах: квадратній, прямокутній, півкруглій та п’ятикутній, а також в 3 кольорах: білий (гладкий), цементний (структура каменю) та чорний (структура каменю), що робить піддон ідеальним для інтер'єрів будь-якої стилістики. Високоякісні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Sharper |
| Форма | Напівкруглі та 1/4 кола |
- Ціна: 11 535 ₴



