Ванна Schedpol Schedline Maio 150x70см 3WSTM2P15070

- В наявності
- Код: 112104061
11 929 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAIO - це одна з пропозицій бренду SCHEDLINE COLLECTION, що представляє традиційні ванни прямокутної форми, призначені виключно для вбудовування :) Ванна MAIO поєднує традиції з сучасним дизайном, що базується на геометрії, поєднаній з інноваційними рішеннями, такими як край SLIM 20 мм, завдяки якому ванна набуває легкості та тонкості простого прямокутного форми :) Ця цікава серія є частиною родини SCHEDLINE COLLECTION, яка ставить на якість, функціональність і вирізняється оригінальним стильним дизайном :) Ванна MAIO має у своєму комплекті каркас,...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Довжина: | 150 см мм |
| Марка | Schedline |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Maio |
| Об'єм | 160 L мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Вбудований |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 11 929 ₴


