Мийка Quadron hb8304u5bs 1 камерна

- В наявності
- Код: 73229050
12 400 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вага. 12,97кг. Код EAN. 5903242531798. Довжина мийки (в мм). 570. Ширина мийки (в мм). 500. Глибина мийки (в мм). 220. Кількість камер. 1. Розміри камер (в мм). 505 x 390. Матеріал. GraniteQ. Обробка/колір. silver stone / елементи сталеві. Тип вбудовування. вбудований. Версія. - Підбудова (в см). 60. Розміри вирізу в стільниці (в см). 55 x 48. Вирізані монтажні отвори 35mm. 1. Заглушка для отвору. - Сифон і злив в комплекті. так. Можливість підключення посудомийної машини/пральної машини. так. Злив. 3 1/2". Закриття зливу/тип пробки. пробковий. MORGAN 110 GraniteQ silver stone/елементи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 57 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Morgan |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Без зливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 12 400 ₴






