Піддон Sanplast B/FREE 80x120x9+ST3 biew 615-040-0190-01-000

- В наявності
- Код: 35974094
12 532 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast Brodzik B/FREE 80x120x9+STB biew 615-040-0190-01-000. Душовий піддон Free Line - це продукт, який легко можна підібрати до будь-якої кабіни та майже всіх потреб. Однією з наших сильних сторін є надзвичайно широкий асортимент піддонів. Універсальність рішень та багата палітра розмірів і глибин роблять так, що багато клієнтів все частіше обирають наші продукти. Прямокутні та квадратні душові піддони B/FREE доступні як продукти з глибиною 2,5, 5 або 9 см. Їх елегантний дизайн виражений у його мінімалістичній формі. Піддони виготовлені з акрилу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Free Line |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 12 532 ₴


