Піддон Sanplast B/FREE 80x120x5+ST3 biew 615-040-1390-01-000

- В наявності
- Код: 36079829
13 018 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродяки. Бродяки. душові є ключовим елементом кожної сучасної ванної кімнати, який не тільки виконує технічну функцію, але й впливає на загальний вигляд та комфорт використання. Вибір відповідного бродяка має величезне значення, оскільки він є основою душової кабіни і визначає функціональність всього простору. У цьому контексті модель Free Line, що пропонується відомим виробником Sanplast, виявляється відмінним рішенням для осіб, які шукають продукцію високої якості, що задовольнить їхні потреби. Висока якість виконання. Бродяк душовий. Free Line...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 13 018 ₴

