Піддон Radaway Doros D 110x90x5 SDRD1190-01

- В наявності
- Код: 29652814
11 837 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros D акриловий прямокутний піддон 110x90см SDRD1190-01. Високоякісні плитки акрилового піддону RADAWAY Doros D, що характеризуються надзвичайно гладкою поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Перший бік: 110см. Другий бік: 90см. Колір піддону: Кашеміровий Камінь. Сифон: Стандарт. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 50мм. виготовлений з високоякісного санітарного акрилу. призначений для монтажу безпосередньо на плитках. стійкий до зміни кольору. а також негативного впливу гарячої та холодної води. призначений для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 cm мм |
| Глибина | 5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 11 837 ₴




