Душова кабіна vidaXL чорна 115x195см 151036

- В наявності
- Код: 123857516
11 430 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL ESG 115x195Cm Чорний 151036. Душова стінка. vidaXL ESG. це відмінне рішення для тих, хто шукає сучасні та функціональні елементи для своєї ванної кімнати. Завдяки прозорому склу та елегантній чорній алюмінієвій рамі, цей продукт не тільки підвищує комфорт використання душу, але й надає інтер'єру свіжий і стильний вигляд. Її універсальний дизайн робить її ідеальною для різноманітних оформлень. Ключові характеристики душової стінки. Модель vidaXL ESG вирізняється високою якістю виконання та функціональністю. Нижче представляємо...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Марка | VidaXL |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 115 см мм |
- Ціна: 11 430 ₴

