Унітаз без кришки Oltens Purerim Smartclean Vernal 42502000

- В наявності
- Код: 65901378
12 716 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens VERNAL унітаз підвісний PureRim з покриттям SmartClean білий 42502000. унітаз підвісний. без традиційного обідка для змиву. довжина 50 см. ширина 34,5 см. висота 34 см. відстань між монтажними отворами 180 мм. невидима стіна монтажу "Blind Installation". колір білий. кришка для комплектування. Забезпечення зручності та мінімалізм. Простота, естетичні рішення та комфорт використання – це найважливіші критерії, якими ми керуємося, створюючи окремі елементи ванної кімнати. Так було також у випадку унітазу Vernal. Функціонально та з ідеєю. Підвісний унітаз, що ідеально підходить для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 34 см мм |
| Довжина: | 50 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Доска | Без дошки |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Vernal |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісна |
| Ширина | 34,5 см мм |
- Ціна: 12 716 ₴





