Душова кабіна Rea Aero чорна матова 110см Reak6597

- В наявності
- Код: 94748594
11 929 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Aero Black Mat 110Cm (Reak6597). Душова стінка. Rea Aero Black Mat 110Cm (Reak6597). це відмінне поєднання елегантності та функціональності, яке ідеально вписується в сучасні інтер'єри ванних кімнат. Завдяки своїй мінімалістичній формі та матовому покриттю, є не лише практичним рішенням, але й стильним елементом декору. Оскільки простір ванної кімнати стає все більш стильним, цей продукт набирає популярності, пропонуючи привабливе рішення для тих, хто шукає сучасні акценти. Матеріали та обробка. Rea Aero Black Mat 110Cm...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Aero |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 mm мм |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 11 929 ₴

