Душовий піддон Schedpol Schedline Libra White Stone 80x80см 3SPL4O8080

- В наявності
- Код: 93867685
15 327 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3SP.L1O-8080/B/ST. Довжина: 80см. Ширина: 80см. Радіус: R55см. Висота: 3см. Глибина: спад до 2%. Форма: півкругла. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий, структура каменю RAL 9016. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Гарантія: 15років. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутність класичних країв забезпечує надзвичайно простору і чисту форму зони купання, а відповідні конструктивні спади забезпечують ефективний злив води. Душові піддони дають можливість монтажу «впущеного»,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 15 327 ₴

