Душовий піддон Sanplast Open Mineral 100x140x1,5см 645430067001000

- В наявності
- Код: 135598936
27 715 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінеральний душовий піддон Sanplast Open Mineral B-M/OPEN 140 x 100 x 1,5 см | білий | з сифоном і кришкою. Обирайте сучасність і комфорт використання завдяки. мінеральному піддону Sanplast. з лінії. Open Mineral. Модель. B-M/OPEN 140x100x1,5 см. це пропозиція для тих, хто шукає виняткову міцність, мінімалістичний вигляд і функціональні рішення для сучасних ванних кімнат. Технічна специфікація. Розміри: 140 × 100 × 1,5 см. Форма: прямокутна. Матеріал: мінеральний лиття (конгломерат). Колір: білий EW. Монтаж: на підлозі або вмурований в підлогу. Комплект містить: піддон,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Open Mineral |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 27 715 ₴


