Екран для ванни Radaway Idea Pnj 90см 10001090-01-01

- В наявності
- Код: 82865921
12 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нерухомий екран для ванни IDEA PNJ 90x150 см компанії RADAWAY. Екран універсальний, тобто його можна встановити як лівий, так і правий. Особливості екрану. Безпечне загартоване скло товщиною 6 мм, покрите покриттям EasyClean. Одночастинний нерухомий екран, встановлюється на постійно до ванни. Система кріплення до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни. Елегантні хромовані деталі. Є можливість виготовлення екрану під індивідуальний розмір. Технічна інформація. ширина: 90 см. висота: 150 см. Варіанти скла. Екран в стандарті доступний в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Універсальна |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 519 ₴

