Душовий піддон Excellent Zero прямокутний 160x90см низький BREx.1203.160.090.WHN

- В наявності
- Код: 64819008
13 346 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Zero Prost. 160x90 Niski BREx.1203.160.090.WHN. Душові піддони - це ключові елементи, які впливають на. функціональність. та. естетику. сучасної ванної кімнати. Модель. Excellent Zero Prost. 160x90 Niski BREx.1203.160.090.WHN. поєднує в собі інноваційний дизайн і практичні рішення, які безумовно привернуть увагу людей, що планують оновлення свого інтер'єру. Вибір душового піддону не тільки полегшує користування душем, але й впливає на загальний вигляд ванної кімнати, вносячи в неї сучасний стиль. Виконання та матеріали. Душовий піддон. Excellent Zero. був виготовлений з. високоякісних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Глибина | 4 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 160 cm см |
| Додаткова інформація | Із сидінням |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Zero |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 13 346 ₴










