Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Sharper Black Stone 80x120x4,5см 3S.S1P-80120 C St

- В наявності
- Код: 108634890
16 627 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SHARPER BLACK STONE — це оновлена версія класичного піддону SHARPER, який належить до родини піддонів, натхненних природою, виготовлених за технологією Standard plus, але з ноткою пікантності завдяки сучасній дозі кольору. Піддон вражає оригінальним кольором і цікавою структурою каменю :) Представлена версія демонструє піддон у вічному чорному кольорі, який є елегантним і чудово впишеться в будь-яку обстановку, надаючи їй неповторного характеру :) Низька висота, що становить всього 4,5 см, дозволяє його встановлення безпосередньо на підлозі, забезпечуючи при цьому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Sharper Black Stone |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 16 627 ₴





