Душова кабіна без піддону Rea City 80x80 чорна REAK6448

- В наявності
- Код: 165649117
12 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea City 80x80 REAK6448. Душова кабіна. Rea City 80x80. це ідеальне рішення для людей, які цінують як. естетику, так і. високу якість виконання. Використання безпечного загартованого скла товщиною 4 мм у поєднанні з 5 мм рухомим склом забезпечує не лише привабливий вигляд, але й зручність використання. Прозоре оздоблення скла оптично розширює простір, а чорні алюмінієві профілі надають сучасного характеру. Ця модель також відрізняється легкістю в підтримці чистоти, що є важливим у повсякденному використанні. Розміри та специфікація. Душова кабіна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | City |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 12 192 ₴








