Душовий піддон Polimat 120x80x3 00368

- В наявності
- Код: 9133613
12 716 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний піддон Goliat 2 120x80x3x5,5 підлоговий. Виробник: Polimat. Модель: 00368. Polimat прямокутний піддон Goliat 2 120x80x3x5,5 підлоговий, дно гладке. Обираючи піддон підлоговий, ви забезпечуєте собі комфорт та безпеку під час купання і можете насолоджуватися часом, проведеним під душем. Піддони, що накладаються на підлогу, є ідеальним рішенням для тих, хто хоче спроектувати душ як природне продовження підлоги, а елегантність ванної кімнати підкреслити довшими панелями скла, які можуть починатися прямо над підлогою. Акриловий піддон призначений для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Goliat |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 12 716 ₴



