Душовий піддон Radaway 120x80 Doros D Compact SDRD12-80-05

- В наявності
- Код: 44139790
12 572 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros F Compact акриловий піддон прямокутний 120x80cm SDRFP1280-05. Новинка від компанії RADAWAY! Найвищої якості акриловий піддон RADAWAY Doros F Compact, що характеризується антибактеріальною поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Перший бік: 120cm. Другий бік: 80cm. Найважливіші характеристики продукту. висота 120mm. піддон. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. доступний в трьох варіантах: білий гладкий, білий з структурною фактурою та антрацитовий з структурною фактурою. призначений для комплектування з високими...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros Compact |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 12 572 ₴



