Душовий піддон Schedpol Caspar New 75x100см 32376

- В наявності
- Код: 111338697
13 346 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Schedpol Caspar New прямокутний душовий піддон 75x100 см 3.2376. 5902627758089. Schedpol Caspar New прямокутний душовий піддон 75x100 см 3.2376. Серія Caspar New має найнижчу висоту з пропонованих у нашій пропозиції серій душових піддонів Standard. Душові піддони з цієї серії можна встановити без порога. Такий монтаж підвищить комфорт використання для людей похилого віку або з обмеженими рухами, не втрачаючи при цьому свого неповторного характеру. Серія Caspar New - це класика з ноткою сучасності. Окрім душового піддону, комплект містить високоякісний сифони, що очищається зверху (⌀90mm, пропускна здатність 43,8 л/хв, висота 8 см);...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 13 346 ₴


