Мийка Besco Assos 40x50x15см UMDANB

- В наявності
- Код: 57346651
13 240 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Besco Assos 40x50x15cm (UMDANB). Вибір відповідного умивальника для ванної кімнати є ключовим для забезпечення її функціональності та естетики. Умивальники, доступні на ринку, відрізняються формою, матеріалом, способом монтажу та іншими характеристиками, які впливають на їх використання. Варто звернути увагу на ці аспекти, щоб вибрати модель, яка найкраще відповідає нашим потребам і вподобанням. Стильна форма та практичний розмір. Умивальник накладний Besco Assos характеризується прямокутною формою, яка чудово поєднується з сучасними інтер'єрами. Її розміри: ширина 50 см, ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см мм |
| Глибина | 40 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Мінеральний |
| Мoдель | Assos |
| Отвір для батареї | Без отвору |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | Без перелива |
| Способ монтажа | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 13 240 ₴






