Душовий піддон Riho Basel 100x90x4,5см білий DC24005

- В наявності
- Код: 108449425
15 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Riho Basel 100X90X4,5 Cm Білий (DC24005). Душові піддони - це невід'ємний елемент кожної сучасної ванної кімнати, що виконує не лише практичну, але й естетичну функцію. Пропонований продукт. Riho Basel 100x90x4,5 см. в кольорі. білому. є ідеальною пропозицією для людей, які цінують. високу якість виконання. та. сучасний дизайн. Завдяки своїм розмірам і прямокутній формі, відмінно підійде як для більшої, так і для меншої ванної кімнати, в тому числі в складних для оформлення нішах. Матеріал і виконання. Riho Basel. був створений з думкою про. довговічність. та. естетику. Виконаний з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Basel |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 15 563 ₴




