Мийка Franke Urban Ubg 611-62 капучино 114.0575.008 1-камерна

- В наявності
- Код: 80222420
15 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Urban Ubg 611-62 Капучино 114.0575.008. Franke Urban Ubg 611-62. в кольорі. капучино. це елегантна та функціональна мийка, яка чудово поєднує естетику з практичністю. Його сучасний дизайн та продумана конструкція роблять його ідеальним рішенням для менших кухонь, де кожен сантиметр простору має значення. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, ця модель забезпечує комфорт використання та легкість у підтриманні чистоти. Розміри та конструкція. Мийка. Franke Urban Ubg 611-62. характеризується розмірами. 62 см. довжини та. 50 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 62 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | Urban UBG 611-62 (капучино) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 15 288 ₴

