Душова кабіна без піддону Deante Kerria Plus 50см KTS N85P

- В наявності
- Код: 160829373
14 147 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна душова / walk-in системи Kerria Plus - 50 см (KTS N85P) - Deante. Стіна душова / walk-in системи Kerria Plus - 50 см (KTS N85P) - Deante. це один з ключових елементів сучасної ванної кімнати, що поєднує в собі. функціональність. і. стиль. Завдяки різноманітності доступних моделей, користувачі мають можливість налаштувати простір під свої індивідуальні потреби та смаки. Серед популярних рішень, які здобувають все більше визнання, знаходиться. стіна walk-in. від. Deante. , яка поєднує елегантність з сучасністю, створюючи ідеальне тло для кожної ванної кімнати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 200 см см |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Мoдель | KTS N85P |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 14 147 ₴

