Душовий піддон Ravak Perseus Pro Chrome 90 білий камінь XA047701010

- В наявності
- Код: 22710172
13 359 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон Perseus Chrome 90x90. Квадратний душовий піддон Perseus Pro Chrome з литого мармуру білого кольору. Гладка поверхня полегшує підтримання піддону в чистоті. розмір: 90x90 см. матеріал: конгломерат - литий склад доломіту та смоли, так званий литий мармур. колір виконання: білий. спосіб монтажу: сам піддон: для вбудовування в підлогу (безбар'єрне рішення) або для установки на підлозі. піддон + BASE: з ніжками, для обмуровування та облицювання самостійно. піддон + BASE + SET: з ніжками, а також кутовою панеллю Perseus Pro-90 SET. глибина піддону: 1,5 см. висота монтажна:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Агломерат |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 13 359 ₴





