Ванна Schedpol 160x70 Promo Set 3558S

- В наявності
- Код: 128506981
14 080 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL PROMO SET 3.558/S прямокутна ванна з каркасом 160x70 см. Акрилова ванна в комплекті з металевим каркасом SCHEDPOL, що характеризується мінімалістичним стилем, який впишеться в будь-який інтер'єр. Найважливіші характеристики продукту. ванна виготовлена в технології стандарт плюс з посиленим краєм Slim шириною 20 мм. висока міцність на тиск. ванна виготовлена з санітарного акрилу білого кольору. поверхня Antibac та Easy to Clean полегшить вам підтримання чистоти. швидкий і спрощений монтаж. низька вартість обробки ванни. діаметр зливу 52 мм; висота ванни 37 см;...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Вбудований |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 14 080 ₴

