Душовий піддон Radaway Doros F Stone 120x80x5,5см антрацит SDRF12800164S

- В наявності
- Код: 93867806
12 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Doros F Stone 120x80x5,5 Antracyt (SDRF12800164S). Душовий піддон. Radaway Doros F Stone. це відмінне поєднання. функціональності. та. естетики. , яке вносить до кожної ванної кімнати елегантний акцент. Завдяки ретельно підібраним розмірам та матеріалам, ця модель не тільки полегшує щоденне використання душу, але також впливає на загальний вигляд інтер'єру. Вибір душового піддону - це важливе рішення, яке може суттєво покращити комфорт використання та естетику ванної кімнати. Матеріал і розміри. Душовий піддон. Radaway Doros F Stone. виготовлений з. високоякісного санітарного акрилу. , що забезпечує його...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5 cm мм |
| Глибина | 80 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті, Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 12 887 ₴

