Душовий піддон Sanplast Bzs/CL 80x80x28см білий 615-010-0240-01-000

- В наявності
- Код: 43352875
13 753 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast Bzs/CL 80x80x28+STB білі 615-010-0240-01-000. Душовий піддон. це ключовий елемент обладнання ванних кімнат, який впливає на. комфорт. і. функціональність. цього приміщення. Модель. Sanplast Bzs/CL 80x80x28+STB. це відмінний вибір для людей, які цінують зручність під час щоденних купань та естетичний вигляд інтер'єру. Завдяки своїм розмірам і використаним матеріалам, душовий піддон ідеально вписується в різноманітні стилі оформлення, забезпечуючи при цьому безпеку і комфорт використання. Матеріал і розміри. Душовий піддон. Sanplast. розмірами. 80x80 см. виготовлений з. високоякісних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 28 см мм |
| Діаметр зливу | 52 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Із сидінням |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Classic |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 13 753 ₴




