Душовий піддон Radaway Doros F Stone 120x80x5,5см білий SDRF12800104S

- В наявності
- Код: 93867805
12 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пропозиція щодо піддону. Doros F Stone 120x80 см в білому кольорі компанії Radaway. Характеристики піддону. Акриловий піддон, прямокутний. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Акрилові піддони характеризуються швидким монтажем та простою регулюванням. Випуск діаметром 90 мм. Сумісні сифони. TB90, TB21, TBXS, 690P, R500, R580, R510, R400 Slim, R400W Slim. Є можливість придбати ніжки. ** Ніжки для піддону: Служать для вирівнювання піддону. Піддон на ніжках можна легко обкладати цеглою та плиткою. Технічна інформація. розмір 120x80 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros F |
| Форма | Квадратне |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 12 887 ₴

