Душовий піддон Schedpol Libra Smooth White 80x80см 3Sp.L1O-8080

- В наявності
- Код: 82303020
12 978 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон LIBRA SMOOTH WHITE 80x80 півкруглий. прямокутний білий гладкий. Відомої компанії. SCHEDPOL SCHEDLINE COLLECTIONE. Можливий монтаж. * на підлогу. * на рівні з підлогою. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутність класичних країв забезпечує надзвичайно простору і чисту форму зони купання, а відповідні конструктивні ухили забезпечують ефективний відтік води. Душові піддони дають можливість монтажу «впущеного», завдяки чому усувається поріг на вході до душової зони. Ідеально гладка поверхня «Smooth White» має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 12 978 ₴

