Душовий піддон Roca Granada Medio 120x80x7,5см A27T007000

- В наявності
- Код: 38813318
12 703 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Granada Medio 120x80x7,5 A27T007000. Душовий піддон. Roca Granada Medio. це відмінний вибір для тих, хто шукає функціональне та естетичне рішення для своєї ванної кімнати. Його. прямокутна форма. та. білий колір. роблять його ідеальним для різноманітних інтер'єрів, від сучасних до класичних. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, цей душовий піддон не тільки виглядає привабливо, але й забезпечує комфорт і безпеку під час щоденного використання. Матеріал і розміри. Душовий піддон. Roca Granada Medio. характеризується розмірами. 120 см довжини. ,. 80 см ширини...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Granada |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 12 703 ₴



