Ванна Besco Rima права 150x95см WAR150NP

- В наявності
- Код: 50145135
14 107 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rima Prawa 150x95cm (WAR150-NP). Характеристики продукту. - Ванна в комплекті зі стійкою. - Покриття Besco BeSafe за доплату. МАТЕРІАЛ. акрил санітарний. ОЗДОБЛЕННЯ. стандарт. ФОРМА. асиметрична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Місткість | 175 L л |
| Висота | 58,5 см мм |
| Довжина: | 150 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Rima |
| Орієнтація ванни | Права |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | Без перелива |
| Тип | Асиметричні |
| Форма | Кутові |
| Ширина | 95 см мм |
- Ціна: 14 107 ₴




