Мийка Oristo Illusion 60см UBLIL6091

- В наявності
- Код: 160433410
14 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Oristo Illusion 60Cm. Вибір відповідного умивальника для ванної кімнати є ключовим для досягнення функціонального та естетичного інтер'єру. На ринку доступні різні види умивальників, в тому числі стільникові, підстільові, підвісні та вільностоячі. Кожен з цих типів має свої переваги та специфічні застосування. Вибираючи умивальник, варто звернути увагу на його форму, розмір, колір та матеріал виготовлення. Ідеальний умивальник повинен не тільки добре виглядати, але й бути зручним у використанні та легким у догляді. Форма та розмір. Умивальник Oristo Illusion 60Cm. це модель о...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 15 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Отвір для батареї | Без отвору |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 14 593 ₴


