Унітаз без сидіння Oltens Purerim Smartclean Gulfoss 4250300

- В наявності
- Код: 65901372
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ СИДІННЯ SMARTCLEAN OLTENS. Характеристики продукту. Бренд: Oltens. Серія: Gulfoss. Артикул: 42503000. Довжина: 50 см. Ширина: 36 см. Висота: 36 см. Сидіння в комплекті: без сидіння. Без обідка: так. Спосіб монтажу: підвісний. Колір: білий. Захисне покриття: так. Форма: прямокутна. Обробка поверхні: глянець. Матеріал: кераміка. Код EAN: 5903003000679. ОПИС ПРОДУКТУ. Система PureRim - одна з найінноваційніших технологій, що використовуються при виробництві унітазів. Особливістю підвісного унітазу є відсутність обідка, що виключає важкодоступні місця,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 36 см мм |
| Довжина: | 50 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Доска | Без дошки |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Gulfoss |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 13 372 ₴





