Унітаз без кришки Art Ceram Jazz JZV00201;00

- В наявності
- Код: 27612004
23 568 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз стоячий ArtCeram 36x54 см без кришки. Мінімалістичний унітаз Jazz виготовлений з кераміки. Унітаз відрізняється ретельним виконанням та сучасним виглядом. Унітаз італійського виробника кераміки, що дбає про високу якість виробів. Для комплектування з сидінням JZA0060171. Чому варто вибрати унітаз Jazz? сучасний дизайн. продукт високої якості. виготовлено в італії. Інша інформація. матеріал кераміка. розміри 360x540 мм. вага 25 кг. кришка продається окремо. для комплектування з JZA006, JZ07 або JZ11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41,5 см мм |
| Довжина: | 54 см мм |
| Додаткова інформація | З обідком |
| Матеріал | Кераміка |
| Сидіння | Без сидіння |
| Спосіб встановлення | Підлогова |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 23 568 ₴

