Мийка Quadron гранитова MORGAN 116 чорна зі зливом золото HB8210U8 G1 1-камерна

- В наявності
- Код: 68084947
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вага. 13кг. Код EAN. 5903242531514. Довжина мийки (в мм). 620. Ширина мийки (в мм). 500. Глибина мийки (в мм). 220. Кількість камер. 1. Розміри камер (в мм). 330 x 440. Матеріал. GraniteQ. Обробка/колір. чорний діамант / золоті елементи. Тип монтажу. вбудований. Версія. оборотний. Підбудова (в см). 45. Розміри вирізу в стільниці (в см). 60 x 48. Вирізані монтажні отвори 35мм. 2. Заглушка для отвору. так. Сифон і злив в комплекті. так. Можливість підключення посудомийної машини/пральної машини. так. Злив. 3 1/2". Закриття зливу/тип пробки. пробковий. MORGAN 116 GraniteQ black...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 21 см мм |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 62 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача, Слив |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Morgan |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без слива |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 14 684 ₴










