Душовий піддон Novellini Kali 90x90x14 VRS9014-30

- В наявності
- Код: 32868900
13 753 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Novellini City A квадратний піддон 90x90 см VRS9014-30. Колір піддону: Білий. Форма піддону: Квадратний. Матеріал: Акрил. Основа піддону: стиропор. Ширина піддону: 90 см. Довжина піддону: 90 см. Висота піддону: 14 см. Гарантія виробника: 2 роки. Продукт Італійський. Для комплектування з відповідним сифоном піддону. Сучасний акриловий квадратний піддон розміром 90x90 см, виготовлений відомою маркою Novellini. Піддон City ідеально підійде для душових кабін у сучасних ванних кімнатах, а також у класичних. Універсальний асортимент розмірів і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 14 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 13 753 ₴


