Душовий піддон Sanplast Bzs/CL 90x90x28+STB бежевий 615-010-0250-01-000

- В наявності
- Код: 43352876
14 304 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast Bzs/CL 90x90x28+STB. Душові піддони - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, який поєднує в собі функціональність та естетику. У випадку моделі Sanplast Bzs/CL 90x90x28+STB ми маємо справу з продуктом, який забезпечує комфорт і безпеку не тільки дорослим, але й дітям. Завдяки глибокому сидінню, цей піддон полегшує догляд за найменшими та робить ванну кімнату більш дружньою для родини. Матеріал і розміри. Цей піддон виготовлений з санітарного акрилу, що забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень та високих температур...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 cm мм |
| Глибина | 28 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Із сидінням |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Classic |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 14 304 ₴




