Набір зливів Besco Virgo Duo Nero 70 чорний OL70VN

- В наявності
- Код: 115594323
13 648 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Duo Nero 70 Чорний (OL70VN). Besco Virgo Duo Nero 70. це сучасний лінійний злив, який поєднує в собі. функціональність. та. естетику. , ідеально вписуючись у тренди оформлення сучасних ванних кімнат. Завдяки довжині 70 см і мінімалістичному дизайну, ця модель є відмінним рішенням для тих, хто прагне внести елегантність у свої простори. Лінійний злив. цей є незамінним у душах з плиткою, а його різноманітні застосування роблять його продуктом, який задовольнить потреби кожного користувача. Застосування. Модель. Besco Virgo Duo Nero 70...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 70 см мм |
| Мoдель | Virgo Nero Duo |
| Тип | Для плиткових душів |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 13 648 ₴




