Душовий піддон Schedpol Competia New Black Stone 90x120см 34647CST

- В наявності
- Код: 114279113
14 396 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3.4647/C/ST. Довжина 90cm. Ширина 120cm. Радіус - Висота 12cm. Глибина 2,5cm. Форма: прямокутна. Матеріал: санітарний акрил. Колір: чорний, структура. Спосіб монтажу: на підлозі. Діаметр зливу: 90mm. Гарантія: 10 років. Серія поєднує простоту класичної висоти з сучасним трендом поверхневості. Завдяки інтеграції піддону з основою Stabilsound ® та обрамленню всього естетичною панеллю монтаж є надзвичайно простим, чистим і швидким. Поверхня з кам'янистою структурою в кольорі чорний камінь (RAL 9004) ідеально вписується в провідні тренди, а також забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 14 396 ₴




