Душовий піддон Schedpol Erida 90x90 3Sp.E4O-9090

- В наявності
- Код: 82303043
19 434 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3SP.E4O-9090. Довжина: 90 см. Ширина: 90 см. Радіус: R55. Висота: 5 см. Глибина: 2 см. Форма: півкругла. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий. Магнітна накладка: композит Stonicryl®. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90 мм. Гарантія: 15 років. Серія має стильну магнітну накладку зливу, розташовану вздовж довшого боку. Завдяки використанню технології Stabilsound Plus ® піддони цієї серії заповнені та герметизовані знизу, тому не вбирають вологу, що усуває появу алергенних грибків чи цвілі. Ваша зона...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Erida |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 19 434 ₴



