Душовий піддон New Trendy Mild Stone 70x90 B0523

- В наявності
- Код: 130635003
13 319 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Mild Stone 70x90 B0523. Душові піддони. це ключовий елемент обладнання кожної ванної кімнати, який впливає на комфорт і функціональність простору душової. Відповідно підібрана модель, така як. New Trendy Mild Stone 70x90 B0523. , не тільки полегшує щоденне користування душем, але й є естетичним акцентом в оформленні інтер'єру. Цей прямокутний піддон виготовлений з. акрилу. пропонує численні переваги, які оцінить кожен користувач. Матеріал і виконання. Модель. Mild Stone. виготовлена з високоякісного. акрилу. , який характеризується винятковою стійкістю до пошкоджень...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 13 319 ₴





