Душовий піддон Schedpol плоский півкруглий 3.041

- В наявності
- Код: 2103939
14 147 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродилки серії DE LUXE - це елегантні та дуже вишукані бродилки, що характеризуються цікавою розташованістю зливу. Злив бродилки розташований в самому центрі площини, прикритий ексклюзивною решіткою, виготовленою з високоякісної нержавної сталі. Презентовану серію спроектовано, порушуючи існуючі тренди, пам'ятаючи при цьому про зручність використання та їх щоденну функціональність. Дизайнерські бродилки DE LUXE виготовлено з високоякісного акрилу за спеціальною технологією STABILSOUND PLUS®. Вони мають повну підтримку як на краях, так і на дні, що забезпечує стовідсоткову...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,5 см мм |
| Глибина | 4 см мм |
| Діаметр зливу | 50 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 147 ₴




